Półkolonie z językiem hiszpańskim dla dzieci Warszawa

Półkolonie z językiem hiszpańskim dla dzieci Warszawa

Szczegóły na temat kursu

Półkolonie w ELE USAL Varsavia to świetny sposób na połączenie wakacji z nauką. W trakcie całodziennych zajęć uczestnicy półkolonii bawią się i uczą języka hiszpańskiego. Lato w mieście nie musi być nudne!

Nauka hiszpańskiego w wakacje nie oznacza długich godzin spędzonych w ławce. Wakacyjne półkolonie dla dzieci to aktywny wypoczynek połączony z nauką języka hiszpańskiego. Opiekę nad uczestnikami sprawują animatorzy oraz native speakerzy języka hiszpańskiego. Dzieci w trakcie gier i zabaw w sposób naturalny uczą się języka i poznają kulturę Hiszpanii. Zaznajamiając się z podstawowymi zwrotami grzecznościowymi oraz słownictwem związanym z posiłkami, kolorami, częściami ciała, zwierzętami czy pogodą.

Półkolonie językowe ELE USAL Varsovia to cały intensywny dzień zajęć (istnieje możliwość zapisania się od razu na kilka dni zajęć). W trakcie takiego dnia dziecko odkrywa świat w języku obcym. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w kursie ELE USAL Varsovia.

  • Małe grupy: do 8 dzieci
  • Wyżywienie: obiad, podwieczorek i napoje
  • Cena: 150 PLN za dzień

W przypadku jakichkolwiek pytań, a także aby zapisać się na zajęcia zapraszamy do kontaktu z nami.

Members

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course