Egzamin SIELE

Egzamin SIELE

Szczegóły na temat kursu

SIELE to nowa forma potwierdzenia swojej znajomości języka hiszpańskiego. Egzamin został stworzony przy współpracy Uniwersytetu w Salamance, Universidad Nacional Autónoma de México, Instytut Cervantesa i Uniwerytet w Buenos Aires.

Egzamin odbywa się w całości przy wykorzystaniu systemu komputerowego. Dzięki temu może zostać przeprowadzony w dowolnym czasie. Szkoła ELE USAL Varsovia jest jednym z dwóch miejsc w Polsce gdzie egzamin ten można zrealizować. SIELE jest świetnym rozwiązaniem na przykład w sytuacji potrzeby potwierdzenia znajomości języka hiszpańskiego podczas procesu rekrutacji na hiszpańską uczelnię wyższą. Co ważne jest on honorowany przez coraz liczniejsze instytucje na świecie. Wyniki egzaminu są dostępne nie później niż po trzech tygodniach od jego przeprowadzenia.

Cena egzaminu zależy od ilości modułów, do których zdecyduje się przystąpić zdający. W celu zapisania się na egzamin w wybranym przez siebie terminie należy skontaktować się z naszą szkoła w celu ustalenia jego terminu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego egzaminu zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem. A jeśli nie wiesz czy wybrać egzamin SIELE czy USAL esPro w tym artykule rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

W przypadku jakichkolwiek pytań, a także aby zapisać się na egzamin zapraszamy do kontaktu za nami.