Go to Top

Dzień otwarty dla dzieci w ELE USAL Varsovia!!! Hiszpański dla dzieci w Warszawie

Wszystkich najmłodszych miłośników języków obcych i ich rodziców zapraszamy na dzień otwarty do ELE USAL Varsovia!!! Dzięki temu dzieci, a także ich rodzice, będą mieli niepowtarzalną okazję poznać naszą szkołę i lektorów. Przekonają się, że nauka hiszpańskiego od najmłodszych lat jest możliwa, a przy tym nie musi być nudna. W czasie zajęć w sposób wyważony łączone są bowiem nauka i zabawa. Dzięki temu dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i nie nudzą się na nich. Równocześnie odpowiednio dostosowane do ich wieku zajęcia pozwalają na poznawanie w sposób naturalny słów i wyrażeń z języka hiszpańskiego.

Rodziców i ich starsze dzieci zapraszamy na dzień otwarty z zajęciami z języka hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży. Dowiedz się więcej!

Najbliższy dzień otwarty dla najmłodszych zaplanowaliśmy już w środę 7 lutego 2018 roku. Tego dnia zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia do jednej z dwóch grup:

  • najpierw od godziny 16:45 do 17:45 odbędą się zajęcia dla dzieci uczących się w szkole podstawowej (jednak nie starsze niż V klasa szkoły podstawowej)
  • potem od 17:45 do 18:30 poprowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia poprowadzi, jak wszystkie u nas w szkole, native speaker z fantastycznym podejściem do najmłodszych. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.
Zapraszamy do zapisów, ilość miejsc ograniczona! Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w grupie zapisz się na nasze wydarzenie na Facebooku lub napisz poprzez formularz kontaktowy.

Zapisy Online

, , , ,