Kolonie z językiem hiszpańskim w Hiszpanii (kursy wakacyjne dla młodzieży)

Kolonie z językiem hiszpańskim w Hiszpanii (kursy wakacyjne dla młodzieży)

About this course

Dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną szkołą języka hiszpańskiego możemy zaproponować ofertę kolonii dla młodzieży w Hiszpanii połączonych z nauką języka hiszpańskiego.

Program zajęć przewidziany jest dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. W indywidualnych przypadkach możliwy jest udział młodszych dzieci (11-12 lat). Wymaga to jednak wcześniejszej konsultacji z organizatorem. Program zajęć obejmuje 20 godzin języka hiszpańskiego tygodniowo. Poszczególne turnusy trwają zaś 2 tygodnie (nie ma możliwości wyjazdu na tygodniowy wyjazd). W cenie wyjazdu zawarte są:

  • wspomniane zajęcia z języka hiszpańskiego (20 godzin zajęć w tygodniu),
  • popołudniowe zajęcia dodatkowe,
  • zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny,
  • pełne wyżywienie.

Za dodatkową opłatą możliwe jest zakwaterowanie w hotelu. Cena nie obejmuje dodatkowych atrakcji, a także transportu.

Uczestnicy kolonii są zakwaterowani w pokojach dwuosobowych z innymi jego uczestnikami w podobnym wieku z całego świata. Oferta skierowana jest do grup i osób indywidualnych.

Terminy turnusów w roku 2019:

  • 3 lipca – 16 lipca
  • 17 lipca – 30 lipca
  • 31 lipca – 13 sierpnia

Kolonie odbywają się w nadmorskiej miejscowości Almuñécar (najbliższe lotnisko z lotami bezpośrednimi do Polski to Malaga). Miejscowość jest mała, a wszystkie rodziny, u których mieszkają uczestnicy wyjazdu, mieszkają w odległości do 15 minut spacerem od siedziby szkoły.

Cena dwutygodniowego turnusu to 882 euro.

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu z ELE USAL Varsovia.

Members

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course