Go to Top

Dzień otwarty hiszpański dla dorosłych i młodzieży w Warszawie

Wszystkie osoby pragnące rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim zapraszamy do wzięcia udziału w naszym dniu otwartym. Będzie to świetna okazja do tego, żeby poznać naszą szkołę i lektorów w niej uczących. Dzięki temu każda osoba, która planuje kontynuować lub rozpocząć naukę języka hiszpańskiego będzie miała pewność, że ELE USAL Varsovia to odpowiednie miejsce dla niej.

Najbliższy dzień otwarty w naszej szkole zaplanowaliśmy na czwartek 15 lutego 2018 r. W tym dniu odbędą się bezpłatne pokazowe lekcje dla młodzieży i dorosłych zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego.

  • Najpierw na godzinę 17:30 do 19:00 zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nigdy nie uczyli się języka hiszpańskiego. Będzie to świetna okazja do tego, żeby poznać pierwsze hiszpańskie słowa.
  • Następnie od godziny 19:00 do 20:30 poprowadzimy zajęcia dla osób kontynuujących już naukę języka hiszpańskiego. Dzięki temu każdy przypomni sobie wszystko to co już potrafi i będzie mógł na świeżo rozpocząć kurs w nowym semestrze wiosennym 2018.

Przypominamy również o naszym dniu otwartym z zajęciami dla najmłodszych. Dowiedz się więcej o bezpłatnych zajęciach z hiszpańskiego dla dzieci!

Podczas dnia otwartego będzie również możliwość przeprowadzenia testu znajomości języka hiszpańskiego dla osób, które już wcześniej uczyły się języka hiszpańskiego i pragną kontynuować naukę. Dzięki temu nasi lektorzy pomogą wszystkim zainteresowanym w wyborze odpowiedniej dla nich grupy zajęciowej.

W celu zarezerwowania miejsca podczas dnia otwartego wystarczy napisać do nas.

Zapisy Online