Go to Top

Hiszpański biznesowy i dla maturzystów. Warszawa kursy hiszpańskiego.

Jesteś lekarzem, prawnikiem, studentem, maturzystą? A może po prostu masz bardzo sprecyzowane oczekiwania i oczekujesz indywidualnego podejścia? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów specjalistycznych, którą stale poszerzamy. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już teraz!

 Kurs przygotowujący do matury rozszerzonej. Autorski program zajęć.

Czas trwania kursu: 40 h lekcyjnych. Zajęcia raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne. Cena kursu już od 750 PLN. Zajęcia w soboty od 10 lutego do 21 kwietnia w godzinach 12:30-15:45 (łącznie z 15-minutową przerwą). Więcej informacji o kursie znajdziesz tutaj.

Zapisy Online

Kurs języka hiszpańskiego biznesowego na poziomie podstawowym

Kurs języka hiszpańskiego biznesowego to kurs obejmujący 60 godzin zajęć. Proponowana pora zajęć to raz w tygodniu, w soboty między godziną 9.30-12.45 (15 spotkań po 4 godziny lekcyjne). Warunkiem koniecznym uczestnictwa w kursie jest znajomość języka hiszpańskiego przynajmniej na poziomie B2. Cena kursu rozpoczyna się już od 1125 PLN. W cenie kursu są wszystkie materiały dydaktyczne. Osoby zainteresowane mogą po zakończeniu kursu przystąpić do egzaminu potwierdzającego ich znajomość języka hiszpańskiego biznesowego.

Zapisy Online

 Kursy indywidualne

Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Godziny i czas trwania zajęć ustalamy wspólnie z uczniem. Ceny już od 85 PLN za 60 minut zajęć.

Zapisy Online

Nie znalazłeś kursu dla siebie? Skontaktuj się z nami! Stale rozszerzamy naszą ofertę i przygotowujemy nowe grupy.
Sprawdź również naszą ofertę kursów ogólnych języka hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży, a także zajęć dla dzieci.