współpraca z SP 368 w Warszawie

Kontynuacja współpracy ze SP nr 368 na Białołęce. Konkurs szkolnych przedstawień teatralnych i zajęcia dodatkowe z j. hiszpańskiego

W roku szkolnym 2018 /2019 ELE USAL Varsovia kontynuuje współpracę ze Szkołą Podstawową nr 368 im. „Polskich Olimpijczyków”  w Warszawie. W ramach tej współpracy, tak jak w roku ubiegłym, oferujemy zajęcia dodatkowej z języka hiszpańskiego w SP nr 368 na Białołęce. Ponadto, podobnie jak rok temu, odbędzie się Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Teatralnych w języku hiszpańskim „LOS ESPECTACULOS ESCOLARES”. Zdjęcia i nagrania z zeszłorocznej edycji można zobaczyć między innymi na naszym profilu na FB. Już wkrótce opublikujemy więcej informacji na temat tegorocznej edycji konkursu.

Co warte podkreślenia partnerska  Szkoła Podstawowa nr 368 posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz projektów międzynarodowych. Aktualnie zajmuje się przygotowaniem młodzieży do odegrania na scenie sztuki teatralnej w języku angielskim „The new kid”. Dzieło zostało napisane w ramach projektu CELL – Cooperative Europe Looking for Learning przy udziale szkół z Hiszpanii i Słowenii, których uczniowie i nauczyciele już 18.10.2018 r. przyjadą do Warszawy, aby wystąpić na scenie i wcielić się w postaci głównych bohaterów. Życzymy powodzenia w realizacji przedstawienia i jesteśmy przekonani, że przedstawienie będzie wspaniałym wydarzeniem artystycznym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczniów biorących w nim udział!

No Comments

Post A Comment