Go to Top

Kurs hiszpańskiego w Rembertowie

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich mieszkańców Rembertowa, którzy marzą o tym aby nauczyć się języka hiszpańskiego. Ruszyły zapisy na zajęcia prowadzone przez ELE USAL Varsovia, które będą prowadzone w Domu Kultury Rembertów.
Wszystkich mieszkańców Rembertowa zapraszamy do DK Rembertów (Dom Kultury Rembertów) na kursy j. hiszpańskiego, które już wkrótce się tam rozpoczną. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie ośrodka kultury przy alei Komandosów 8. Zajęcia, tak jak wszystkie w ELE USAL Varsovia, poprowadzi native speaker j. hiszpańskiego, a program nauczania został opracowany przez prestiżowy Uniwersytet w Salamance.

Wszystkim zainteresowanym proponujemy dwie grupy wiekowe, w których będą odbywać się zajęcia.

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zajęcia dla dzieci i młodzieży rozpoczną się już w wakacje. Pierwszy dzień zajęć to 2.07.2018, a zakończą się 29.08.2018 r.
Planowane dni zajęć to poniedziałki i środy w godzinach od 11:00 do 12:30.
Następnie od połowy września 2018 program zajęć będzie kontynuowany. Ze względu na naukę w szkole zmieni się tylko ich pora na: poniedziałki i środy od 17:00 do 18:30.

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Również od połowy września 2018 w poniedziałki i środy w godzinach od 18:30 do 20:00 zapraszamy na zajęcia z języka hiszpańskiego dla dorosłych.

Aby zapisać się na zajęcia lub uzyskać więcej informacji wystarczy skontaktować się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy:
Zapisy Online

Hiszpański w Rembertowie

Hiszpański w Rembertowie

, , , , ,