Go to Top

Kurs j. hiszpańskiego dla maturzystów. Przygotowanie do matury

Już niedługo rozpocznie się okres zdawania egzaminów maturalnych. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, wielu abiturientów zdecyduje się zdawać egzamin z języka hiszpańskiego jako języka obcego. Specjalnie dla tych osób stworzyliśmy nowy kurs języka hiszpańskiego przygotowujący do zdawania matury z języka hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu kursowi egzamin maturalny okaże się jeszcze prostszy, a jego wyniki szczególnie satysfakcjonujące dla zdających.

Kurs dla maturzystów przystępujących do matury z języka hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym to nowa pozycja w ofercie ELE USAL Varsovia. Program kursu został przygotowany specjalnie z myślą o wszystkich abiturientach, którzy chcieliby wypaść jak najlepiej podczas egzaminu dojrzałości. Opracował go metodyk nauczania ELE USAL Varsovia dostosowując go do aktualnie obowiązujących wymagań egzaminacyjnych.

Program kursu obejmuje powtórzenie materiału wymaganego na poziomie rozszerzonym matury z języka hiszpańskiego. Ponadto został on wzbogacony o prawdziwe zadania egzaminacyjne z lat ubiegłych. Zajęcia, tak jak wszystkie w szkole ELE USAL Varsovia, prowadzi wykwalifikowany native speaker języka hiszpańskiego – osoba z przygotowaniem merytorycznym do nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego.

Kurs przygotowujący do matury z j. hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym trwa 40 godzin lekcyjnych. Proponowane terminy zajęć to raz w tygodniu w soboty. Cena kursu zaczyna się już od 750 PLN. Cena ta zawiera materiały dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kursu. Kurs odbywa się w kameralnych grupach dzięki czemu kursanci mają możliwość lepszego kontaktu z prowadzącym.

Zapisy Online

, , , ,