Go to Top

Kurs języka hiszpańskiego biznesowego

hiszpański, biznesowy, kurs

ELE USAL Varsovia jako jedna z niewielu szkół języka hiszpańskiego w Polsce oferuje swoim słuchaczom kurs języka hiszpańskiego biznesowego. Jest to idealny sposób na poszerzeni swoich kompetencji zawodowych i szansa na to, żeby w sposób swobodny zacząć wykorzystywać język hiszpański w miejscu pracy.

Kurs języka hiszpańskiego biznesowego podzielony jest na dwie części: podstawową i zaawansowaną. Obydwie części kursu zostały opracowane przez metodyków nauczania języka hiszpańskiego Universidad de Salamanca. W związku z tym w trakcie kursu wykorzystywane są unikalne i autentyczne materiały specjalne wyselekcjonowane w taki sposób, aby uczestnicy zajęć mieli szansą poznać takie słownictwo jakie rzeczywiście jest wykorzystywane w miejscach pracy (biurze, urzędzie, na spotkaniu biznesowym).

Idealnym dopełnieniem kursu biznesowego może być certyfikat USAL esProBULATS potwierdzający znajomość języka hiszpańskiego biznesowego. Certyfikat ten można zdobyć przystępując do egzaminu w szkole ELE USAL Varsovia.

Zarówno część podstawowa, jak i rozszerzona kursu składa się z bloku 60 godzin lekcyjnych zajęć. Osoby, które pragną zapisać się na kurs języka hiszpańskiego biznesowego powinny posługiwać się językiem hiszpańskim przynajmniej na poziomie B2 (jest to warunek konieczny zapisania się na kurs). W cenie kursu zawarte są materiały dydaktyczne, z których korzystają jego uczestnicy. Zajęcia, tak jak wszystkie w szkole ELE USAL Varsovia, prowadzą wykwalifikowani native speakerzy języka hiszpańskiego.

Aby zapisać się na kurs, a także dowiedzieć kiedy rusza jego kolejna edycja, wystarczy skontaktować się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy.
Zapisy Online

, ,