Go to Top

Kursy wakacyjne hiszpańskiego w Hiszpanii

W okresie wakacyjnym mamy specjalną ofertę kursów języka hiszpańskiego dla osób, które nawet na chwilę nie chcą rozstawać się z językiem hiszpańskim. Nasze szkoły partnerskie w Hiszpanii (ELE USAL Gran Canaria, ELE USAL Estepona, ELE USAL Alicante, ELE USAL Mallorca i ELE USAL Barcelona) oferują wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii.
Oferta kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii skierowana jest dla grup i osób indywidualnych. Minimalny wymagany wiek uczestnika wyjazdu to 14 lat. Program zajęć trwa dwa tygodnie i obejmuje 20 godzin lekcyjnych zajęć z języka hiszpańskiego tygodniowo. Ponadto w cenie kursu jest zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny wraz ze śniadaniami (poza kursem w ELE USAL Gran Canaria, w tym wypadku cena nie obejmuje zakwaterowania).

Daty rozpoczęcia poszczególnych turnusów. Są one takie same dla wszystkich szkół ELE USAL w Hiszpanii. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość wykupienia tygodniowego wyjazdu:

  • 24 czerwca
  • 8 lipca
  • 15 lipca
  • 22 lipca
  • 29 lipca (termin niedostępny w przypadku ELE USAL Gran Canaria).

Osoba wyjeżdżająca na turnus dołączy do grupy osób, które w danym terminie przebywają również na wakacyjnym kursie języka hiszpańskiego. Przydział do konkretnej grupy odbywa się po uprzedniej weryfikacji poziomu znajomości języka hiszpańskiego.

Cena za dwutygodniowy turnus to 717 euro. W przypadku zapisów do 16 czerwca przewidziane jest 10% zniżki. W takim wypadku cena to 645 euro. Osoby zainteresowane wyjazdem zapraszamy do kontaktu z ELE USAL Varsovia.

Zapisy Online

, , , , ,