Go to Top

Letnie kursy języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży – nauka hiszpańskiego i zabawa w czasie wakacji

Jak zorganizować zajęcia dla dzieci i młodzieży, które pozostają przez całe wakacje lub tylko ich część w mieście? Wychodząc naprzeciw rodzicom, którzy zadają sobie takie pytanie przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów wakacyjnych.

Dla kogo?
Dla dzieci i młodzieży spędzających całe lato w Warszawie bądź przebywających w stolicy tylko w lipcu lub sierpniu. Program naszych kursów wakacyjnych ułożyliśmy tak aby trwały one jeden miesiąc, dzięki czemu mogą w nim uczestniczyć również dzieci wyjeżdżające na kolonie, wakacje z rodzicami, czy do dziadków. Kurs przygotowany jest specjalnie dla starszych uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Nie wykluczamy jednak obecności zainteresowanych licealistów. Nie ma również znaczenia czy jest to pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim czy dziecko posiada już pewne umiejętności językowe. Prowadzimy podział na grupy wiekowe oraz grupy zaawansowania.

Jak prowadzimy zajęcia?
Sposób prowadzenia zajęć oraz ich tematykę dopasowujemy do wieku i umiejętności uczestników. Dzieci szybko się nudzą i trudno jest im skupić uwagę na dłużej, dlatego na zajęciach z dziećmi dużo rysujemy, malujemy, śpiewamy i tańczymy. Gwarantujemy doskonałą zabawę i zero nudy! Natomiast aby sprostać oczekiwaniom nastolatków, tematykę zajęć dostosowujemy do ich zainteresowań. Gramy w gry planszowe, oglądamy fragmenty filmów i słuchamy popularnych piosenek. Prawdziwym hitem wśród nastolatków jest duet piosenkarzy polsko i hiszpańskojęzycznych Moniki Lewczuk i Alvaro Solera. Kto nie chciałby wiedzieć o czym śpiewa popularny i przystojny Hiszpan?

UWAGA KONKURS!!! Zapisz się na kurs hiszpańskiego w ELE USAL Varsovia i wygraj pobyt w Hiszpanii dla dwóch osób!

Dlaczego warto się zapisać?
Wakacje to czas odpoczynku i doskonałej zabawy… i takie właśnie są nasze zajęcia! Lato jest czasem regeneracji i odpoczynku od obowiązków szkolnych, dlatego na naszych zajęciach nie uzupełniamy zadań w podręcznikach i nie przepisujemy słówek z tablicy do zeszytów. Kładziemy nacisk na mówienie oraz korzystamy z różnorodnych materiałów multimedialnych. Z drugiej strony wakacje są długie więc warto wykorzystać ten czas na poszerzanie wiedzy a uczniom z pewnością będzie łatwiej powrócić do szkoły na jesieni. Łączymy naukę z zabawą i wypoczynkiem!
W przypadku jakichkolwiek pytań lub aby zapisać się na kurs zapraszamy do kontaktu z nami. Wystarczy wypełnić poniższy formularz!
Zapisy Online

, ,