Kurs języka hiszpańskiego biznesowego rozszerzony

Kurs języka hiszpańskiego biznesowego rozszerzony

Об этом курсе

Program kursu „Hiszpański w biznesie rozszerzony” jest adresowany do kursantów mających zamiar podjąć pracę w Hiszpanii lub w innych krajach hiszpańskojęzycznych, a także do osób, dla których język hiszpański jest niezbędny w miejscu pracy do komunikacji z partnerami biznesowymi i klientami.

Uczestnicy tego kursu poznają zagadnienia lingwistyczne (gramatyka i słownictwo) oraz socjokulturowe (zwyczaje oraz typowe zachowania Hiszpanów) związane ze środowiskiem pracy.

Kurs na poziomie rozszerzonym przeznaczony jest dla osób, które w sposób biegły posługują się już językiem hiszpańskim i aktualnie chciałyby poszerzyć i polepszyć swoją znajomość słownictwa i pojęć, które wykorzystywane są przede wszystkim w miejscach pracy. Kurs może być traktowany jako kontynuacja „Hiszpańskiego w biznesie podstawowego”. Należy jednak zaznaczyć, że stanowi zamkniętą całość i również osoby, które nie uczestniczyły w kursie podstawowym mogą się na niego zapisać. Przed rozpoczęciem kursu konieczne jest przeprowadzenie testu sprawdzającego poziom znajomości języka hiszpańskiego.

Czas trwania kursu: 40 h godzin lekcyjnych.
Cena kursu już od 750 PLN. W przypadku tego kursu tak jak przy pozostałych mają zastosowanie zniżki oferowane przez naszą szkołę. Osoby, które wcześniej uczestniczyły w kursie „Hiszpański w biznesie podstawowy” mają prawo do dodatkowego rabatu w cenie tego kursu o wartości 5% jego ceny.
Ilość osób w grupie: od 2 do 8 osób (w przypadku grupy czterech osób cena kursu to 1000 PLN od osoby).
Zapisy na kurs prowadzone są w sposób ciągły (może on rozpocząć się zawsze kiedy zbiorą się przynajmniej dwie chętne osoby).

Idealnym uzupełnieniem kursu jest egzamin USAL esPro sprawdzający znajomość języka hiszpańskiego biznesowego.

W przypadku jakichkolwiek pytań, a także aby zapisać się na kurs zapraszamy do kontaktu z nami.

Members

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course