Курс польского языка — Варшава

Курс польского языка — Варшава

Об этом курсе

Курс польского языка — Варшава

Polski dla obcokrajowców to kurs języka polskiego przeznaczony dla osób, które nie mówią po polsku i chciałyby nauczyć się tego języka. Zajęcia języka polskiego odbywają się w małych, kameralnych grupach w naszej szkole językowej w centrum Warszawy przy ulicy Nowy Świat 57/59. Uczestnicy kursu poznają język polski, polskie tradycje i kulturę, a także mogą nawiązać ciekawe znajomości z innymi obcokrajowcami przebywającymi w Polsce i pragnącymi poznać nasz język. Kurs ma na celu rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych, a także wprowadzenie uczestników w zawiłości polskiej gramatyki i ortografii. Uczestnictwo w kursie języka polskiego dla obcokrajowców z pewnością pozwoli na pozbycie się bariery językowej. Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i w razie jakichkolwiek problemów może zwrócić się do lektora i zadać mu pytania związane z kursem.

Szczegóły kursu języka polskiego dla obcokrajowców w ELE USAL Varsovia:

  • Poziomy nauczania języka polskiego od A0 do B2
  • Małe grupy od 4 do 10 osób
  • Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców prowadzone przez wykwalifikowanego prowadzącego
  • Zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu, Certyfikat udziału w zajęciach
  • Pomoc w otrzymaniu wizy (jeśli jest taka konieczność)
  • Możliwość udziału w grupach złożonych z osób pochodzących z krajów słowiańskich
  • Miła i międzynarodowa atmosfera

Cena kursu języka polskiego dla obcokrajowców

Cena kursu języka polskiego dla obcokrajowców zależy od jego długości. Więcej = taniej! Zapisując się na kurs złożony z 40 godzin lekcyjnych zpałacą Państwo jedynie 25zł za godzinę. Poniżej znajdą Państwo ceny podstawowe kursów języka polskiego prowadzonych w szkole językowej ELE USAL w Warszawie:

  • 40 godzin lekcyjnych – 1000 PLN
  • 28 godzin lekcyjnych – 750 PLN

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców to skuteczna forma nauki dla tych osób, które zdecydowały się zamieszkać i rozpocząć karierę zawodową na terenie naszego kraju — jesteśmy przekonani, że dzięki uczestnictwu w lekcjach poczują się dużo swobodniej w sferze językowej i nie tylko!

Members

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course