Sponsor debaty. Tu się tańczy Akademia Tańca


Jednym ze sponsorów nagród w I Konkursie debat po hiszpańsku jest Akademia Tańca Tu się Tańczy. W szkole tańca każdy, niezależnie od swojego wieku i zainteresowań, znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie. A czy jest coś lepszego dla odprężenia się po intensywnej nauce, na przykład języka hiszpańskiego, niż relaksujący tanie?

Dzięki Akademii Tańca Tu się Tańczy również laureaci konkursu debat będą mieli możliwość skorzystać z uroków tego pięknego sportu jakim jest taniec. Z pewnością będzie to świetna okazja do tego, żeby oderwać się od pracy i codziennych obowiązków. Ponadto taniec może być świetną okazją do tego, żeby poznać nowe osoby i zmienić otoczenie. W Akademii Tańca Tu się Tańczy instruktorzy potrafią każdemu przekazać swoją wiedzę w sposób skuteczny. Dzięki temu zarażają pasją do tańca.

Akademia Tańca Tu się Tańczy oferuje między innymi:

Kursy dla DOROSŁYCH

Są to kursy tańca towarzyskiego dla par i singli. Niezmiennie zajęcia cieszące się największą popularnością. Ponadto prowadzone są zajęcia z SALSY w parach oraz HOT LATIN MIX, w którego programie są trzy najmodniejsze ostatnio tańce: salsa, kizomba i bachata.
Warto również wspomnieć o propozycji dla pań. Jest to kurs dla kobiet utrzymany w latynoamerykańskim klimacie. Podczas tych zajęć przybliżany jest LADIES LATINO, SALSA solo i LATIN Improvisation. Oczywiście nie może również zabraknąć kursów tańca dla narzeczonych, którzy już wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Kursy dla MŁODZIEŻY

Kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży, w którym będą mieli możliwość wziąć udział laureaci konkursu.

Kursy dla DZIECI

Zajęcia taneczne dla najmłodszych dzieci w wieku 4 – 6 lat i 7 – 9 lat, które wprowadzą je w kolorowy świat tańca i przez zabawę nauczą różnych kroków, koordynacji, zapoznają z różnorodną muzyką.

LEKCJE indywidualne

To oferta dla tych, którzy chcą nauczyć się tańca w indywidualnym trybie, chcą poprawić jakość swoich umiejętności tanecznych lub przygotować się do wyjątkowego pokazu jakim jest na przykład pierwszy taniec młodej pary na przyjęciu weselnym.

IMPREZY

Ponadto Akademia Tańca Tu się Tańczy oferuje cotygodniowe imprezy w rytmie latino. Można na nich potańczyć i potrenować salsę, bachatę i inne tańce latynoamerykańskie. A raz w miesiącu organizuje DISCO dance parTY, rozrywkową imprezę taneczną z lekcją tańca, na której mile widziani są nie tylko kursanci szkoły, ale również ich znajomi i każdy, kto chce sprawdzić czy taniec jest dla niego.

No Comments

Post A Comment