Go to Top

Wyjazdy edukacyjne do Hiszpanii. Grupowe i indywidualne.

Świetnym sposobem nauki języka obcego są wyjazd do kraju, w którym danych język jest wykorzystywany przez jego mieszkańców. Z tego powodu wszystkim miłośnikom języka hiszpańskiego proponujemy wyjazdy edukacyjne do Hiszpanii.

Jedną z najskuteczniejszych form nauki języka obcego jest bezpośredni kontakt z nim. Świetną okazją do takiego bezpośredniego spotkania się z językiem jest wyjazd. Podczas wyjazdu mamy okazję sprawdzić w praktyce naszą znajomość języka hiszpańskiego.

Podczas wyjazdu mamy okazję połączyć odpoczynek z nauką. Najczęściej program wyjazdu obejmuje poranne lekcje języka hiszpańskiego i popołudniowe zajęcia dodatkowe, które pozwalają na poznanie hiszpańskiej kultury.

Tego typu wyjazdy mogą być zarówno świetnym pomysłem na spędzenie czasu dla osób indywidualnych, jak również grup zorganizowanych (na przykład uczniów wyjeżdżających na zielone szkoły). Podczas wyjazdu, w zależności od preferencji, można być zakwaterowanym u hiszpańskich rodzin lub w hostelach/akademikach.

Jako ELE USAL Varsovia współpracujemy z wieloma szkołami języka hiszpańskiego z terenu całej Hiszpanii. W związku z tym chętnie pomożemy w zorganizowaniu odpowiedniego wyjazdu edukacyjnego do niemal dowolnego miejsca w Hiszpanii.

Aby uzyskać więcej informacji wystarczy skontaktować się z nami.
Zapisy Online

, , , , ,